Przygotowanie podłożą

Oferujemy także, przygotowanie podłoża pod posadzki (Taśmy brzegowe, folia, szalowanie)

Styrobeton na dachy

To innowacyjny sposób na szybką i skuteczną termoizolacje  na dachach o lekkim pochyleniu. Wbudowując warstwę dociepleniową, a następnie warstwę dociskową, powstaje w szybki sposób, gotowa powierzchnia do pokrycia papą termozgrzewalną.

Styrobeton pod posadzki

To znakomita alternatywa dla tradycyjnego styropianu podłogowego. Dzięki płynnej formie, idealnie dopasowuje się do zazwyczaj krzywego chudziaka lub stropu, zaś od góry, tworzy idealnie równą powierzchnię. Dzięki temu nie występuje sytuacja zbyt głębokiego zatopienia rurek od ogrzewania podłogowego. Dodatkowo idealnie wypełnia każdą wnękę i oblewa wszystkie instalacje, dzięki czemu kompletnie wyklucza, nikomu nie chcianych mostków termicznych. Są to cechy, których próżno szukać przy styropianie.

Posadzki cementowe

Posadzki cementowe samorozlewne to innowacyjny produkt na polskim rynku. Na ogrzewanie podłogowe, w częściach mieszkalnych, piwnicach, garażach oraz na tarasy i balkony.

Posadzki anhydrytowe

Posadzki anhydrytowe na dobre zadomowiły się na polskim rynku, a z roku na rok cieszą się co raz częstszym wyborem wśród polskich inwestorów. Jest to spowodowane poszukiwaniem najlepszych rozwiązań, mających na celu ogrzanie domu w ekonomiczny sposób, a także zabezpieczeniem go przed utratą ciepła. Wylewki anhydrytowe są niepodważalnym składnikiem by osiągnąć ww. cel.

Cienka warstwa ( min 4,5cm)  w połączeniu z idealnie zalanymi rurkami ogrzewania podłogowego oraz bardzo dobrą przewodnośćią cieplną, powodują, że posadzka zamierzaną temperaturę (ok 29*C) osiąga już po jednej godzinie od rozpoczęcia ogrzewania. Ww. cechy powodują także, że ciepło odczuwalne jest nad posadzką, zaś posadzka nie tworzy wielkiego grzejnika.

Dzięki cieńszej warstwie, względem tradycyjnej posadzki mixokret, na parterze można zyskać dodatkowe centymetry termoizolacji, zaś na piętrze mniejsze obciązenie stropu. Cieńsza warstwa powoduje także, że pompa, kocioł etc , zużyje mniej energii by utrzymać odpowiednią temperature posadzki.

Daj znać czego potrzebujesz, a my odpowiemy na każde pytanie.
Podaj metraż oraz grubość styrobetunu w poszczególnych kondygnacjach budynku.
Kondygnacja 1
Kondygnacja 2
Kondygnacja 3
Garaż + Kotłownia
Podaj proszę swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli się skontaktować i dodaj wiadomość, jeżeli chcesz zapytać o więcej szczegółów.